Акція: «Ближче до зірок разом з GOOD’OK»

Офіційні правила участі в Акції «Ближче до зірок разом з GOOD’OK» серед користувачів послуги «GOOD’OK» від ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» (надалі – Правила)
Замовником Акції «Ближче до зірок разом з GOOD’OK» (надалі – Акція) є ПрАТ «ВФ УКРАЇНА», місцезнаходження: 01601, м.Київ, вул Лейпцизька 15, Код ЄДРПОУ 14333937 (надалі – Замовник).

Організатором, виконавцем і технічним партнером Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Смарт Дiджитал Солюшнс», місцезнаходження: 03150, м.Київ, вул Є. Сверстюка 11, код ЄДРПОУ 38973972 (надалі – Організатор).
Мета Акції – сформувати і підтримати обізнаність споживачів, залучити нових користувачів до послуги «GOOD’OK».

Інформування про Правила Акції та зміни до них здійснюється шляхом оприлюднення на сайті www.goodok.vodafone.ua (надалі – сайт) та за телефонами Центру Обслуговування Абонентів Vodafone Україна: 111 (безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні) і 0800 400 111 (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).

Механіка Акції

У рамках Акції абоненти, котрі в період з 21 лютого 2020 р. по 26 лютого 2020 р. включно встановлять замість гудків будь-яку мелодію виконавця KAZKA з переліку в п. 3.1.1. даних Правил Акції шляхом замовлення мелодії з WEB-сайтів: goodok.vodafone.ua, m.goodok.vodafone.ua, з категорії «Ближче до зірок разом з GOOD’OK», надіславши код такої мелодії у SMS на короткий номер 700 отримають можливість стати власником запрошеннь на концерт виконавця KAZKA.

При замовленні мелодії виконавця KAZKA з переліку в п. 3.1.1. даних Правил абонент бере участь в Акції та має можливість отримати подарунок (стає Претендентом на подарунок) – запрошення на концерт виконавця KAZKA, який пройде у м. Києві 4 березня 2020 р. в Палаці спорту (Спортивна площа, 1, о 19:00). Кількість подарунків визначено Організатором, їх детальний опис знаходиться в п.4.1.1. і 4.2. даних Правил. Претенденти на подарунок визначаються Організатором випадковою комп’ютерною вибіркою серед усіх користувачів послуги «GOOD’OK», котрі виконали умови акції.

1. Учасники Акції

1.1. Взяти участь в Акції мають право всі існуючі абоненти ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» у віці від 18 років, дієздатні особи, які постійно проживають на території України, або юридичні особи – резиденти України, що зареєстровані згідно із законодавством України.

1.2. Учасниками Акції (надалі – Учасники або Учасники Акції) не можуть бути наступні особи:

1.2.1. Фізичні особи, які не досягли віку 18 років та/або не є громадянами України.

1.2.2. Співробітники Замовника, Організатора або особи, номери телефонів яких відносяться до службових і/або тестових SIM-карт.

1.2.3. Особи, які не брали участі в даній Акції в період її проведення та не виконали умови Акції.

2. Період і територія проведення Акції

2.1. Акція починається о 10:00 21 лютого 2020 р. і закінчується о 23:59 26 лютого 2020 р. (включно).

2.2. Абоненти, які встановили акційну мелодію для участі в Акції до або після періоду проведення Акції, не беруть участі в ній.

2.3. Замовник залишає за собою право призупиняти, відновлювати, припиняти проведення Акції у будь-який момент.

2.4. Територія проведення Акції: територія України, крім тимчасово окупованої території та території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень.

3. Умови участі в Акції

3.1. Для того, щоб стати учасником Акції необхідно:

3.1.1. З  21 лютого 2020 р. по 26 лютого 2020 р. включно встановити замість гудків будь-яку мелодію з переліку нижче з WEB-сайтів: goodok.vodafone.ua, m.goodok.vodafone.ua, надіславши код мелодії у SMS на короткий номер 700.

Перелік мелодій, що беруть участь у Акції:

Код

Название

Исполнитель

00151451

ПЛАКАЛА

KAZKA

00151452           

Пісня Сміливих Дівчат            

KAZKA

00151453

ПАЛАЛА

KAZKA

00151454

СВЯТА

KAZKA

00151455

КОЛИШНІ

KAZKA

00151456

ZEМНА

KAZKA

00151457

ТАНЦІ

KAZKA

00151458

ТВОЄЇ КРОВІ

KAZKA

00151459

ГРАЙ

KAZKA

00151460

ЛІТАКИ

KAZKA

Також учасником акції стає абонент, який встановив мелодію KAZKA – «ПЛАКАЛА» відправивши короткий код 35 в SMS на номер 700.

Данна інформація буде доступна для абонента із тексту розсилки яка реалізується на стороні оператора.

3.2. Вартість мелодії – 10 грн за 30 днів.  Додатково утримується ПДВ (2,00 грн) і збір до ПФУ (0,75 грн). Вартість мелодії з урахуванням податків становить 12,75 грн.

3.3. Один і той же абонент може стати Учасником Акції необмежену кількість разів за період її проведення. Абонент ідентифікується за номером SIM-карти.

3.3. Один і той же абонент і (або) юридична чи фізична особа може стати Претендентом на подарунок тільки один раз за період проведення Акції.

3.4. Детальна інформація про умови проведення Акції надається за номером технічної служби підтримки центру обслуговування абонентів Vodafone Україна 111 (безкоштовно в межах України з мобільних телефонів абонентів Vodafone Україна).

3.5. Участь в Акції означає, що Учасник згоден з цими Правилами.

4. Порядок визначення Претендентів на подарунок

4.1. Подарунки Акції:

4.1.1. 10 запрошень на концерт виконавця KAZKA, який пройде в м. Київ 4 березня 2020 р. в Палаці спорту (Спортивна площа, 1, о 19:00). Загальна кількість подарунків – 5 подарунків (кожен по 2 запрошення).

4.2. Після закінчення Акції будуть визначені 5 (п’ять) Претенденти на подарунок, які отримають по 2 (два) запрошення кожне на 1 персону у другу фан-зону на концерт виконавця KAZKA, акційну мелодію якого вони замовили.

4.2.1. Претенденти на подарунок визначаються Організатором випадковою комп’ютерною вибіркою серед усіх користувачів послуги «GOOD’OK», у яких була підключена послуга «GOOD’OK» в період проведення Акції та встановлена акційна мелодія замість гудків.

4.3. Організатор залишає за собою право замінювати Подарунки Акції, їх кількість, але не пізніше ніж відбудеться визначення Претендентів на подарунок, про що Організатор додатково інформує Замовника, а Замовник розміщує інформацію на сайті goodok.vodafone.ua.

4.4. Під подарунком мається на увазі право отримання Учасником, який виконав всі умови Акції та став Претендентом на подарунок, 2 (два) запрошення кожне на 1 персону у другу фан-зону на концерт відповідно замовленій мелодії виконавця KAZKA. Запрошення дійсне тільки в період проведення концерту в заявленому Організатором місці. Для того щоб скористатися запрошенням, Претендент, який отримав його в якості подарунка, про що був проінформований Організатором, і погодився на його отримання, повинен пред'явити документи, що посвідчують особу, в зоні контролю Запрошень.

5. Порядок вручення подарунків Претендентам, які мають право на отримання подарунків за результатами Акції

5.1. Щоб отримати Подарунки Акції, Претендент на подарунок повинен надати за вказаною Організатором адресою наступні документи:

5.1.1. Абонентам ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» – фізичним особам – необхідно надати (особисто, або вислати поштою) за вказаною Організатором Акції адресою завірені належним чином копії паспорта та ідентифікаційного коду, або відправити копії перерахованих вище документівна єлектронну пошту Організатора - promo_action@smartdigital.com.ua. Організатор особисто перевіряє активність SIM-карти шляхом додзвону до абонента й ідентифікує абонента за допомогою відповідних запитань.

5.1.2. Для абонентів ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» – юридичних осіб – необхідно надати (особисто, або вислати поштою) за вказаною Організатором Акції адресою завірену належним чином копію паспорта та ідентифікаційного коду уповноваженої особи на отримання подарунка, документ (доручення), що підтверджує повноваження особи на отримання Подарунків Акції від імені юридичної особи, яка є власником номера телефону (доручення) і завірені копії установчих документів юридичної особи (Статут організації, довідка ЄДРПОУ, Витяг з ЄДРПОУ, наказ про призначення  Директора), або відправити копії перерахованих вище документівна єлектронну пошту Організатора - promo_action@smartdigital.com.ua. Організатор особисто перевіряє активність SIM-карти шляхом додзвону до абонента й ідентифікує абонента за допомогою відповідних запитань.

5.2. Подарунки за результатами Акції вручає Організатор за умови, що на рахунку Претендента на подарунок позитивний баланс. Учаснику, який не може з'явитися особисто за вказаною Організатором адресою для отримання Подарунка, Подарунок надсилається поштою на вказану Учасником адресу.

5.3. Якщо дані глави 5. пункту 1 цих Правил надаються не в повному обсязі, такий Учасник Акції втрачає право на отримання подарунка.

5.4. Організатор і Замовник не несуть відповідальності, якщо Претендент на подарунок не в змозі отримати і/або скористатися Подарунком за результатами Акції у зв’язку з відсутністю можливості прибути в зазначені дату, час і місце проведення концерту, а також відсутність у нього необхідних документів і/або активної SIM-карти чи e-mail адреси.

5.5. Втрачають право на отримання подарунків за результатами Акції Претенденти на подарунок, номери телефонів яких на момент отримання подарунка були заявлені як втрачені/вкрадені або деактивовані, а також тимчасово або постійно відключені.

5.6. Претенденти на подарунок, які отримали право на отримання Подарунка, не можуть отримати еквівалент Подарунка в грошовій формі.

5.7. Оподаткування Подарунків відбувається згідно з чинним законодавством України. Податковим агентом з утримання і сплати податків згідно з чинним законодавством України виступає Організатор.

5.8. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками Акції, окрім випадків, зазначених у цих Правилах.

5.9. Подарунки, згідно з правилами Акції, вручаються Учасникам, які виконали всі умови Акції.

5.10. Учасники, яким надано право отримати Подарунки, будуть проінформовані Організатором Акції про умови отримання Подарунків протягом 2 (двох) робочих днів після завершення Етапів Акції вхідним дзвінком (з номера +38 095 379 15 79) на абонентський номер, з якого вони брали участь у Акції. Організатором буде здійснено максимум 3 (три) спроби дозвону протягом 2 (двох) робочих днів на телефон Претендента на подарунок.

5.11. На момент визначення Претендента на подарунок такий Учасник повинен бути на зв’язку згідно з номером мобільного телефону, зафіксованим для участі в Акції. У разі невиконання цієї умови відповідний Подарунок не надається і переходить до наступного претендента згідно з умовами Акції.

5.12. Замовник залишає за собою право публікації інформації про Претендентів на подарунок Акції на офіційному WEB-сайті або порталі Замовника протягом 10 (десяти) робочих днів після завершення Акції. Під інформацією мається на увазі прізвище, ім’я, по батькові, пункт проживання, фото Претендента на подарунок.

5.13. Якщо з будь-яких причин, не залежних від Організатора/Замовника (в тому числі, але не обмежуючись: ненадання даних, що вимагаються відповідно до умов цих Правил, надання недостовірних даних і ін.), Претендент на подарунок не має можливості отримати запрошення на концерт виконавця або використовувати таке запрошення, в тому числі в разі скасування відповідного концерту, то такий Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора та/або Замовника. Будь-які претензії щодо надання компенсацій за запрошення на концерт одного з виконавців, які не було отримано або не використано Учасником, не розглядаються Замовником.

6. Інші умови

6.1. Беручи участь в Акції, її Учасники надають тим самим свою беззастережну згоду на публічне розкриття Замовником і Організатором особистої інформації про Учасників Акції в будь-якій формі і будь-яким способом на розсуд Замовника, Організатора. Особистою інформацією є прізвище, ім’я, по батькові, пункт проживання, фото Претендента на подарунок.

6.2. Ухвалення абонентом ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» участі в Акції означає його ознайомлення з цими Правилами і повну і беззастережну згоду на участь в Акції на умовах цих Правил.

6.3. При виникненні ситуації, в результаті якої можливе неоднозначне трактування даних Правил, а також виникненні будь-яких спірних питань та/або питань, які не врегульовані даними Правилами, рішення приймається Замовником. Рішення Замовника є остаточним і перегляду не підлягає.

6.4. Організатор і Замовник залишають за собою право змінювати умови, терміни Акції, порядок видачі Подарунків і їх перелік, припиняти, скасовувати її проведення.

6.5. Участь в Акції означає, що Учасник Акції підтверджує можливість публікації інформації про себе (ім’я, прізвище) у засобах масової інформації (а також у мережі Інтернет). Учасники Акції погоджуються, що їхні дані можуть бути внесені Замовником до бази даних та в подальшому використані Замовником без будь-яких часових обмежень – у тому числі в рекламних цілях, для надсилання інформації, повідомлень та інше. Своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- та відеозйомки з їх участю, а також погоджуються, що їхні імена та фотографії можуть бути оприлюднені та використані Замовником у будь-яких виданнях, аудіо-та відеоматеріалах, засобах масової інформації (а також у мережі Інтернет), в тому числі в рекламних цілях, без будь-якої компенсації з боку Замовника.

6.6. Дана акція не є лотереєю чи послугою у сфері грального бізнесу. Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує свою явну згоду  на збір і обробку Замовником/Організатором його персональних, з метою належного виконання Замовником/Організатором умов даних Правил акції. Замовник/Організатор гарантують, що отримані персональні дані Учасника не будуть розміщені у вільному і неконтрольованому доступі, передані третім особам, які не мають ніякого відношення і/або не залучені до проведення акції, а також будуть використовуватися виключно в цілях, передбачених цими Правилами, згідно із ЗУ «Про захист персональних даних» протягом розумного і необхідного для досягнення мети збору і обробки персональних даних терміну. Після досягнення мети збору і обробки персональних даних претендентів, такі персональні дані знеособлюються, вилучаються і знищуються. Учасник Акції має право в будь-який момент відкликати свою згоду на збір і обробку його персональних даних, попередньо письмово повідомивши про це Організатора та/або Замовника. Організатор/Замовник не несуть ніякої відповідальності за неможливість відправки подарунка Учаснику Акції, в разі відкликання таким Учасником своєї згоди на збір і обробку його персональних даних до моменту фактичної відправки подарунка.